Proč to děláme?

Vzhledem k tomu, že naše rodina je velká a děti mají tedy mezi sebou větší věkový rozdíl je celkem složité je všechny zabavit a hlavně nadchnout. Pokusy však většinou zajímají všechny, hlavně když si to každý může vyzkoušet sám, nebo je to něco se svíčkami či ohněm.

Problém však nastal hned, když jsem chtěl poprvé něco připravit, přestože je na internetu mnoho pokusů i na Youtube, ale návody jsou stokrát opsané a některé nikdy vyzkoušené. A není nic horšího než, když něco děláte podle návodu a ono to nefunguje. Často se také něco předvádí, ale popis nesouhlasí se skutečností a tak doma máte výsledek zcela jiný. Pokud je návod dobrý, tak většinou jsou použité nedostupné suroviny či vybavení a chemikálie většina firem neprodává soukromníkům ani pokud jsou bezpečné. A prakticky žádný návod neobsahuje vysvětlení předváděného jevu.

Všechny tyto důvody vedly k tomu, že jsme si založili tyto stránky a doufáme, že se nedopouštíme výše uvedených nedostatků. Ideální to však také není, protože návody jsou dlouhé a videa nudná, pro to se stále snažíme různě s videi experimentovat a dělat různé "formáty". Nyní se můžete těšit i na nějaké zvláštní experimenty a extrémní pokusy. 

Pokud čtete i tento článek tak doufáme, že se Vám náš projekt   WWW.pokusyprodeti.cz  líbí, pokud máte Facebook tak můžete sledovat dění na stránkách  na profilu  Pokusyprodeti.cz

         Dík za pozornost  Váš BaciTeam, dne 29.září 2013.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení Hodnoceno: 6x
 
  1. Komentáře (0)

  2. Přidej vlastní

Komentáře (0)

Zatím zde ještě není vložen žádný komentář

Zanechat komentář

  1. Odeslat formulář jako host. Registrujte se nebo se přihlašte ke svému účtu.
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location
Captcha - Opište text z obrázku:
Kontakt

Email:

obsah - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

správa - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2012 PokusyProDěti.cz všechna práva vyhrazena.